Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy - nejsou
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
Červinka Petr |
|
.. |
.. |
.. |
.. |
|
|
|
|
|
Frcková Jana |
|
Ná |
Ná |
Sv |
.... |
.. |
.. |
.. |
|
|
Pokorná Eliška |
|
Vd |
Vd |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů |
Berka Vladimír |
5 |
přesun <<
|
IKT |
3EB |
29 |
z 21.3. 1. hod |
|
Bubeníková Jindra |
4 |
navíc
|
EVZ |
2MB |
31 |
přespočetná hod. |
|
Hubálek Jiří |
4 |
změna
|
STZ |
2HD (SM) |
44 |
přespočetná hod. |
4 |
spojeno
(Ch)
|
ZSZ |
2HD (OZ) |
44 |
|
|
Chválovský Petr |
1 |
odpadá |
TEO |
2HD (OZ) |
|
změna hodiny |
2 |
odpadá |
TEO |
2HD (OZ) |
|
změna hodiny |
3 |
odpadá |
ZMV |
2HD (OZ) |
|
změna hodiny |
4 |
odpadá |
ZSZ |
2HD (OZ) |
|
změna hodiny |
|
Ježková Veronika |
2 |
změna
|
MAT |
1MA |
44 |
|
3 |
změna
|
MAT |
2MB |
44 |
|
|
Kotyzová Tereza |
6 |
přesun <<
|
IKT |
3EA |
37 |
z 7. hod |
7 |
přesun >> |
IKT |
3EA |
|
na 6. hod |
|
Kuchařová Gabriela |
3 |
odpadá |
ASP |
3HB |
|
zrušeno |
4 |
odpadá |
ASP |
3HB |
|
zrušeno |
|
Náter Erik |
1 |
supl.
(Fc SS)
|
TEC |
1EA |
7 |
za odpadlou |
2 |
supl.
(Fc SS)
|
TEC |
3EB |
7 |
za odpadlou |
3 |
změna
|
ELE |
1HE |
46 |
|
|
Nezmeškal Petr |
6 |
přesun <<
|
IKT |
2NB |
29 |
z 22.3. 6. hod |
|
Pekárek Jiří |
1 |
změna
|
TED |
2HD (SM) |
43 |
přespočetná hod. |
1 |
spojeno
(Ch)
|
TEO |
2HD (OZ) |
43 |
|
2 |
změna
|
TED |
2HD (SM) |
43 |
přespočetná hod. |
2 |
spojeno
(Ch)
|
TEO |
2HD (OZ) |
43 |
|
3 |
spojeno
(Ch)
|
ZMV |
2HD (OZ) |
43 |
|
3 |
změna
|
TED |
2HD (SM) |
43 |
přespočetná hod. |
6 |
spojeno
(Sm)
|
STR |
1HA (Aj1) |
43 |
|
|
Pinkas Ctirad |
5 |
změna
|
TED |
1HA (Aj1) |
50 |
|
5 |
spojeno
(Sm)
|
TED |
1HA (Aj2) |
50 |
|
|
Řehák Michael |
|
Semerád Pavel |
1 |
odpadá |
STR |
2HD (SM) |
|
změna hodiny |
2 |
odpadá |
STR |
2HD (SM) |
|
změna hodiny |
3 |
odpadá |
TED |
2HD (SM) |
|
změna hodiny |
4 |
odpadá |
STZ |
2HD (SM) |
|
změna hodiny |
5 |
odpadá |
TED |
1HA (Aj2) |
|
změna hodiny |
6 |
odpadá |
STR |
1HA (Aj1) |
|
změna hodiny |
|
Svobodová Renata |
3 |
spojeno
(Fc SS)
|
TEC |
3EB |
5 |
|
|
Šimonková Ludmila |
1 |
navíc
|
SKP |
3HB |
mim |
za odpadlou |
2 |
navíc
|
SKP |
3HB |
mim |
za odpadlou |
3 |
odpadá |
SKP |
2HB |
|
zrušeno |
4 |
odpadá |
SKP |
2HB |
|
zrušeno |
|
Vodecká Zuzana |
1 |
spojeno
(Pn APŠ)
|
ANJ |
2HA (Aj1) |
22 |
|
2 |
spojeno
(Pn APŠ)
|
ANJ |
2HA (Aj1) |
22 |
|
|
Změny v rozvrzích tříd |
1EA |
|
1HA |
5 |
TED |
Aj1 |
50 |
změna |
Pk |
|
5 |
TED |
Aj2 |
50 |
spojí |
Pk |
(Sm) |
6 |
STR |
Aj1 |
43 |
spojí |
Pe |
(Sm) |
|
1HE |
|
1MA |
|
2HA |
1 |
ANJ |
Aj1 |
22 |
spojí |
Vd |
(Pn) |
2 |
ANJ |
Aj1 |
22 |
spojí |
Vd |
(Pn) |
|
2HB |
2 |
ZBO |
|
|
odpadá |
|
(Čk) |
3 |
SKP |
|
|
odpadá |
|
(Šim) |
4 |
SKP |
|
|
odpadá |
|
(Šim) |
|
2HC |
|
2HD |
1 |
TED |
SM |
43 |
změna |
Pe |
(Sm) |
1 |
TEO |
OZ |
43 |
spojí |
Pe |
(Ch) |
2 |
TED |
SM |
43 |
změna |
Pe |
(Sm) |
2 |
TEO |
OZ |
43 |
spojí |
Pe |
(Ch) |
3 |
ZMV |
OZ |
43 |
spojí |
Pe |
(Ch) |
3 |
TED |
SM |
43 |
změna |
Pe |
(Sm) |
4 |
STZ |
SM |
44 |
změna |
Hk |
(Sm) |
4 |
ZSZ |
OZ |
44 |
spojí |
Hk |
(Ch) |
|
2MB |
3 |
MAT |
|
44 |
změna |
Jž |
|
4 |
EVZ |
|
31 |
navíc |
Bu |
|
4 |
EKN |
|
|
odpadá |
|
(Čk) |
|
2NB |
6 |
IKT |
|
29 |
přesun << |
Nz |
z 22.3. 6. hod |
|
3EA |
6 |
IKT |
|
37 |
přesun << |
Ky |
z 7. hod |
6 |
SUR |
|
|
odpadá |
|
(Fc) |
7 |
IKT |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 6. hod |
|
3EB |
2 |
TEC |
|
7 |
supluje |
Ná |
(Fc) |
3 |
TEC |
|
5 |
spojí |
Sv |
(Fc) |
5 |
IKT |
|
29 |
přesun << |
Bk |
z 21.3. 1. hod |
5 |
PAV |
|
|
odpadá |
|
(Fc) |
7 |
MAT |
|
|
odpadá |
|
(Fc) |
|
3HB |
1 |
SKP |
|
mim |
navíc |
Šim |
|
1 |
ZBO |
|
|
odpadá |
|
(Čk) |
2 |
SKP |
|
mim |
navíc |
Šim |
|
2 |
ZSV |
|
|
odpadá |
|
(Ře) |
3 |
ASP |
|
|
odpadá |
|
(Kuch) |
4 |
ASP |
|
|
odpadá |
|
(Kuch) |
|
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou